Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Radlice - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

91 800 zł71,13 m² 1 290,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Syndyk sprzeda w konkursie ofert nieruchomość w Sarniku za cenę nie niższą niż 91 800 zł. Kontakt telefoniczny z kancelarią w dni robocze od 9 do 17ej. Oględziny nieruchomości po.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł39,50 m² 3 037,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 39,5000 m2 - cena 120.000,00 zł. Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 1 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: choszczno (miasto powiatowe). Nieruchomość zlokalizowana w centralnym punkcie miasta przy ul. Wolności 17. To idealna lokalizacja dla osób poruszających się pieszo. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Choszczno(Radlice + 5 km)

150 000 zł52,77 m² 2 842,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, okolice Choszczna - Wardyń, 2 pokoje, pow. użytkowa 52,77 m2, piętro 2, za cenę 150.000. zł. Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Choszczno(Radlice + 5 km)

745 000 zł249 m² 2 991,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest przestronny lokal użytkowy o powierzchni 249 m , położony na parterze zadbanej kamienicy z 1950 roku, zlokalizowanej w widocznym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Choszczno(Radlice + 5 km)

249 000 zł57,20 m² 4 353,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga! Okazja! Obniżka ceny! Ofertą sprzedaży jest bezczynszowy lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze budynku ( kamienica) o powierzchni 57,20 m na który składa się duży.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł7 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowego miejsca, gdzie natura harmonizuje ze spokojem i przestrzenią? Ta malownicza działka o powierzchni 7300 m nad jeziorem Zieleniewo w powiecie choszczeńskim, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Dobrzany

Dobrzany(Radlice + 20 km)

11 600 000 zł6 500 m² 1 784,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

Magiczne miejsce -pałac + folwark-Zachodniopomorskie. Możliwość Zakupu roli 200 ha przy zakupie folwarku. Na sprzedaż magiczne miejsce -nad jeziorem -zachodniopomorskie -raj -cisza-spokój-relaks-piękne.